לוגו של אקסל רוד ללא כיתוב

לבחור נכון
את הפתרון הנכון

הטכנולוגיות הקיימות בשוק יכולות לספק לנו את כל הכלים שיעזרו לנו לבנות סיסטם מסודר לעסק שלך, גם אם יש לך ריבוי מידע או מורכבות בנתונים שאף מערכת מובנת לא נותנת לך מענה לניהול שלהם.   

בדיוק כמו שעזרתי להרבה בעלי עסקים כמוך למצוא את הפתרון המתאים להם, אוכל לעזור גם לך לאפיין ולבנות את הפתרון שיחזיר לך את השליטה לידיים ויעזור לך בשנים הקרובות לצמוח עסקית.

סיסטם שבאמת עובד בשבילך

פתרונות ניהול מידע לעסקים

אוטומציות עסקיות

הגיע הזמן לצמצם משמעותית את העלויות והזמן המוקדשים לביצוע משימות ידניות, תוך שיפור דיוק ואמינות הביצוע. כחלק מהתהליך, האוטומציות יוטמעו באופן חלק בין מערכות הליבה של העסק ויאפשרו זרימת עבודה מהירה ושקופה, ללא תלות באינטראקציה ידנית. אוטומציה עסקית היא אבן דרך מרכזית בתהליך הדיגיטלי של כל ארגון המבקש להפוך ליעיל ומתקדם יותר.

דאשבורד חכם

דאשבורד חכם הוא כלי ניהולי חיוני עבור עסקים המבקשים להשיג שליטה מלאה ותובנות עמוקות על הביצועים העסקיים. באמצעות ממשק משתמש ידידותי ובהיר, הדאשבורד מאגד ומציג בצורה ויזואלית את המידע החיוני בעסק שלכם. המערכת מאפשרת ניתוח מעמיק של נתונים, זיהוי מגמות והזדמנויות לשיפור, תוך יכולת להתאמה אישית לצרכים הספציפיים של כל עסק. תוכלו לקבל החלטות מבוססות נתונים בזמן אמת ולבצע מעקב שוטף אחר ביצועים והתקדמות ביעדים.

פתרונות ניהול מידע למוקדים ומכירות

מגוון פתרונות מותאמים אישית שמאפשרים שליטה מלאה על תהליכי עבודה, לקוחות, הזמנות ונתונים עסקיים קריטיים. הגיע הזמן שתקבלו בלחיצת כפתור את תמונת המצב המלאה על התפוקות בעסק שלכם כדי שתוכלו לייעל תהליכים ולעשות את קפיצת המדרגה הבאה בעסק.

ניהול מידע לוגיסטי ונתוני מלאי

מעקב אחר רמות המלאי, תנועות מלאי, צריכה, זמני אספקה ותחזיות ביקוש, לצורך זיהוי חריגות והתאמת הזמנת חומרי הגלם והמוצרים. בנוסף, ניהול ההזמנות כולל מעקב אחר קבלת ההזמנות, ניהול תהליך מילוי ההזמנה, עדכון לקוחות ותיעוד נתוני ההזמנות. תהליכי האספקה והמשלוחים מנוהלים באמצעות מעקב אחר המשלוחים, ניהול החיובים והתשלומים, וניהול הסכמים עם הספקים. ניהול המידע המקיף והאינטגרטיבי הוא מפתח להבטחת שליטה ושקיפות מלאה על שרשרת האספקה.

ניהול מידע תפעולי

 ניתוח ביצועי הייצור, תחזוקת הציוד ומלאי חומרים, זיהוי חכם של צווארי בקבוק, הפחתת בזבוז והתאמת המשאבים לצרכים בפועל. ניהול הנתונים התפעוליים הוא בסיס לייעול ביצועים, יציבות תהליכים והפחתת עלויות.

מערכת לניהול פרויקטים

קבלו שליטה ואחריות על כל ההיבטים – לוחות זמנים, משימות, תקציבים, ומשאבים. מגוון פתרונות מותאמים לניהול פרויקטים, המעניקים לצוותי הפרויקט כלים חזקים לתכנון, ביצוע ובקרה. יעילות מירבית בניהול פרויקטים מורכבים.

מערכת מותאמת לניהול לקוחות

פתרונות CRM המשלבים ניהול קשרי לקוחות, ניהול הזדמנויות עסקיות, ניתוחים אנליטיים ואוטומציה של תהליכים. הגיע הזמן שתקבלו דוחות חכמים שיעזרו לכם לייצר תובנות, להעלות את רמת השירות ושביעות רצון הלקוחות תוך חיסכון בזמן וכסף.

ניהול נתונים ליועצים פיננסים ורו״ח

פתרונות ניהול נתונים מתקדמים ומותאמים אישית לצרכים של יועצים פיננסים, רו׳׳ח ולקוחותיהם. המערכות מאפשרות ניהול מלא של כל המידע הכספי, הלקוחות, העסקאות והדוחות הנדרשים. הפתרונות כוללים בין היתר פיתוח דו׳׳חות ופלטפורמות לניהול תיקי לקוחות, טיפול בעסקאות, ניהול תזרימי מזומנים, ניהול תקציבי והפקת דוחות חשבונאיים מתקדמים.

״רועי בנה עבורנו מספר קבצי ניהול מערכות מידע כולל התממשקות אחד לשני, יצר שולחן עבודה אינטראקטיבי ונגיש, הדריך אותנו בצורה טובה נוחה ונעימה על מנת שנדע לתפעל ולהנות התוצרים שלו.
בזכות המערכות הנ"ל, שיפרנו משמעותית את המעקבים אחרי אנשי המכירות שלנו והמכירות והביצועים עלו בהתאם.
המלצת זהב, לא לפספס את רועי.״

אור אהרוני, בעלים ומנכ׳׳ל משותף Ainvest, תכנון פיננסי