לוגו של אקסל רוד ללא כיתוב

פתרונות
Excel & VBA

השירותים של Excel Road הופכים את דו"חות האקסל שלך למעניינים ואינטראקטיביים, מייצרים שליטה מלאה על המידע שלך, משפרים תהליכים ובונים תובנות שמגדילות רווחיות עבור העסק שלך.

להפוך את המידע לחכם יותר

תסתכלו על העסק שלכם במבט על עם דו"חות אקסל מקצועיים של Excel Road. תשתמשו בלוחות בקרה ויזואלים שיסייעו לכם בקבלת החלטות עסקיות ויקחו את העסק שלכם צעד קדימה.

התאמה מלאה של האקסל

השירות של Excel Road מתמקד בחוויית המשתמש. תקבלו ממשק אינטואיטיבי שמתאים לכם ולצרכים שלכם באופן מדויק, לא תאמינו שמדובר באקסל.

תמיכה 365

תקבלו הדרכה מלאה והטמעה איכותית לשימוש נכון בקבצי האקסל וניהול המידע שלכם. תוכלו להנות ממענה מהיר ותמיכה מרחוק בכל זמן ובכל מקום על ידי גורם אנושי.

שדרוג דו''חות אקסל קיימים והטמעת תהליך העבודה

לבעלי עסקים ומנהלים ששואפים לשפר ביצועים ולהעלות את יכולת הפעילות העסקית שלהם. נצלול פנימה לליבה של ניהול הידע בעסק שלכם, נבין ונאתר נקודות תורפה בניהול המידע הארגוני בדו"חות הקיימים ונשדרג את יכולות טיוב הנתונים שלכם תוך יצירת תשתית לקידום תובנות והתייעלות עסקית.

בניית תהליך עבודה המשלב כלי ניהול מבוססי אקסל

בניית כלים לניהול בסיסי נתונים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. מערכות מובנות לא תמיד מספקות את היתרון האידיאלי. כאן נכנס היתרון המשמעותי של האקסל – בניית כלים בהתאמה מלאה ללקוח, המאפשרים פיתוח מהיר, בעלות נמוכה יחסית ובמודולריות מקסימלית.

שירותי ייעוץ וליווי לשיפור תהליכים וניהול מידע עסקי והטמעת תהליך העבודה

מגוון פתרונות מותאמים אישית שמאפשרים שליטה מלאה על תהליכי עבודה, לקוחות, הזמנות ונתונים עסקיים קריטיים. הגיע הזמן שתקבלו בלחיצת כפתור את תמונת המצב המלאה על התפוקות בעסק שלכם כדי שתוכלו לייעל תהליכים ולעשות את קפיצת המדרגה הבאה בעסק.

פתרונות
Excel & VBA לארגונים

מסך מחשב
מסך מחשב
מסך מחשב

אנו עובדים עם רועי כבר מעל לשנתיים במגוון פרויקטים וניכר בכל פרויקט שרועי מנוסה ומיומן בכלים רבים, ניסיון שבא לידי ביטוי במתן פתרונות יצירתיים תוך הקפדה על תקשורת צמודה בכל שלבי הפרויקט, במתן הסברים, התייעצויות ורעיונות שבאמצעותם מבינים את הדרישות והבעיות לעומק ומוצאים לכך את הפתרונות הטובים ביותר. 

רועי פלג, מנכ׳׳ל פלא בדרכים

הדרך הנכונה
לנהל נתונים

1.1

מיליארד משתמשים באקסל

475+

נוסחאות שימושיות

%54

מהעסקים מסתמכים על אקסל

%38

מזמן העבודה במשרד מוקדש לאקסל