לוגו של אקסל רוד ללא כיתוב

הדרכות אקסל
לעסקים ולארגונים

גם הארגון שלכם יכול לייעל את אופן העבודה, להקנות כלים חשובים לעובדים ולהצעיד את הפעילות העסקית שלכם קדימה. בהדרכות לארגונים אנו מתאימים את נושאי ההדרכה לצרכים שלכם במדויק, מפתחים תרגולים ומאפשרים למשתתפים לקבל סיוע פרטני לצד ההדרכות הקבוצתיות. כל עובד מקבל יחס אישי והארגון רק מרוויח.

או בקיצור, הדרכת אקסל שמתאימה את עצמה לעובדים שלך

EXCEL ROAD מגיע אליכם

כמה זמן העובדים בארגון שלכם משקיעים בניהול מידע ודו"חות באקסל? הקניית הרגלים לעבודה נכונה ויעילה באקסל תורמת לשביעות הרצון של העובדים ומעלה את התפוקה שלהם, וזה בדיוק מה שנעשה במפגש פרונטלי ממוקד ופרקטי, המותאם לצרכים שלכם באופן מדויק.

הדרכות אקסל לארגונים אונליין

כבר אין צורך בשריון חדרי ישיבות והקצאת מחשבים ניידים. ניתן לקיים הדרכות אפקטיביות ומלמדות באונליין, לנוחות וגמישות מירבית.

את ההדרכה נתאים במיוחד לצרכים שלכם בארגון ולרמת השליטה של העובדים באקסל.

הדרכות פרטניות

בתהליך הלמידה, נבנה פרויקט באקסל שישמש אתכם לכל מטרה שתבחרו. זאת השיטה האפקטיבית ביותר ללימוד ושיפור מיומנויות אקסל שהוכיחה את עצמה שוב ושוב עם התלמידים שלי. הלמידה חוויתית ואתם מרוויחים משילוב בין שיפור מיומנויות האקסל שלכם לבין הערך מהפרויקט עצמו.

רוצים לנצל את מלוא היכולות של אקסל כדי לעבוד חכם ויעיל יותר? 

בקורס תלמדו איך להשתמש באקסל בצורה ממוקדת לתהליכי העבודה שלכם בארגון. נתאים את התכנים וההדרכה במדויק לצרכים ולקבצים שלכם – כך שתוכלו להטמיע מיומנויות חדשות תוך כדי הלמידה. נבנה תוכנית לימודים מותאמת אישית, הכוללת תרגילים ודוגמאות רלוונטיות לעבודה היומיומית בארגונכם.

שיטת הלימוד

למידה באמצעות עבודה פרקטית ותרגול מעשי. המשתתפים יעבדו עם קבצי אקסל המשמשים אותם בעבודה, מה שיאפשר תרגול ממוקד לשיפור המיומנויות המקצועיות תוך כדי שדרוג כלי ניהול המידע הקיימים בארגון. הלמידה המעשית תסייע בהטמעה מיטבית של החומר הנלמד.

גמישות מלאה בצורת ההדרכה

אנחנו מציעים גמישות מלאה בצורת ההדרכה כדי להתאים למצבים השונים של הארגונים השונים. בין אם המפגש פיזי או וירטואלי, המטרה שלנו היא לספק חוויית למידה נוחה ויעילה עבורכם והיא תלויה בבחירתכם המועדפת.

ההדרכות יכולות להתקיים אצלכם במשרדים –  בסביבת העבודה הטבעית של העובדים. היתרון הגדול בשיטה זו, הוא שאין צורך לנסוע או להתארגן באופן מיוחד, הלמידה נעשית בנוחות במקום הטבעי לכם.

לחלופין, ניתן לקיים את ההדרכות באופן וירטואלי באמצעות שיעורים מקוונים. כך אתם והעובדים חוסכים זמן ומאמץ של נסיעות. ההרצאות וההדגמות מועברות בצורה חיה בזמן אמת לכל מקום שבו אתם נמצאים. הלמידה המקוונת דורשת רק גישה לאינטרנט איכותי וציוד מחשוב בסיסי.

עם מה תצאו בסיום הקורס?

הלמידה היא פרקטית לגמרי עם תרגילים ודוגמאות מהשטח. בסיום הקורס תהיו אקסל-נינג'ות אמיתיים שמיישמים את הכלים החדשים בעבודה השוטפת.
מסך מחשב

הפכו את אקסל לכלי העבודה המרכזי שלכם עם קורס מותאם אישית

לכל רמת מיומנות ושליטה באקסל, נתאים את הקורס באופן מלא לצרכים של הארגון שלכם ובאופן פרטני לכל אחד מהעובדים. 

האם אתם מרגישים שהשימוש באקסל בארגון שלכם לא מנוצל במלואו? האם יש לכם צרכים ייחודיים שלא מתקבלים מענה מספיק בקורסים סטנדרטיים?

למה ארגונים מעדיפים את קורס האקסל המותאם של Excel Road לעומת הקורסים הקיימים היום בשוק?

מה יקרה בארגון שלכם אחרי הקורס?

צרו קשר כדי להפיק את המקסימום מאקסל בארגון שלכם

רוצה לדעת איזו הדרכת אקסל
הכי תתאים לצוות שלך?

ענו על השאלות לקבלת כל המידע על ההדרכה שהעובדים באמת צריכים