לוגו של אקסל רוד ללא כיתוב

מה מיוחד באופיס 365?


365 מאפשר לנו להשתמש בגרסאות המתקדמות ביותר של שירותי Microsoft המוכרים לנו. בנוסף, אנו נהנים מיתרון כמשתמשי 365 כיוון שניתנת לנו גישה לאפליקציות נוספות בהתאם למנוי אותו רכשנו.
בגרסה זו של אופיס אנו נהנים מקבלת הגרסאות החדשות ביותר של האפליקציות. זאת לצד שימוש בכלים ושירותים חדשים במסגרת החבילה ומעדכוני אבטחה ושדרוגים שוטפים. בהתאם לכך, Office365 הינו מנוי שמשלמים עליו באופן חודשי או שנתי.

מגוון תוכניות ומסלולים שמיקרוסופט מציעה לנו

בשימוש פרטי נבחר בין חבילה אישית המיועדת למשתמש יחיד לבין חבילה משפחתית המיועדת למקסימום 6 משתמשים. ההבדל העיקרי הוא במחיר והחל מ2 משתמשים ומעלה העדיפות הכלכלית היא רכישת החבילה המשפחתית. במסגרת חבילות אלו נקבל 1TB זיכרון ב OneDrive לכל משתמש שישמשו אותנו לגיבוי  קבצים רבים.

לעסקים התמחור נעשה לפי כמות משתמשים ומשתנה בין דרגות המסלולים שנבחר. במידה ואתם מתלבטים בין החבילות העסקיות, אני ממליץ להתעמק ברלוונטיות של כל מסלול עבורכם. זכרו לבדוק מהן האפליקציות שכלולות בו וכיצד שימוש בהן יכול לסייע לכם.

אופיס 2021

לעומת 365,  גרסת 2021 (או כל שנה אחרת) מציידת אותנו בגרסאות הבסיסיות של האפליקציות המוכרות של Microsoft (כמו Excel, Outlook, PowerPoint, Word).

כל השיפורים והחידושים באפליקציות אלו עד השנה הרלוונטית יהיה קיימים אך שדרוגים בעתיד אינם כלולים. חוץ מעדכוני אבטחה עבור האפליקציות האלו לא נקבל שום עדכון או חידוש. רכישת החבילה הינה חד פעמית ובמידה ונהיה מעוניינים לקבל שדרוג  נאלץ לרכוש במחיר מלא את חבילת ה Office הבאה.
במודל זה כאמור, התשלום הינו חד פעמי.

work, workaholic, writer-1627703.jpg

אני נתקל בהמון התלבטויות של משתמשי Excel לגבי רכישת Office חדש ובטח לגבי Office365 אז בואו נתמקד בנושא לרגע. היתרון המשמעותי של גרסת 365 הינה היכולת שלנו להשתמש באופן תמידי בגרסאות החדישות ביותר.כלומר נקבל את העדכונים, התוספים ופתרון הבאגים של התוכנות השונות מיד עם שחרורם.

רק בתקופה האחרונה, נוספו מספר נוסחאות מצוינות ל Excel כמו FILTER, UNIQUE, TEXTJOIN, TEXTSPLIT.
אני, כמשתמש 365 נהנה מהעדכונים הללו באופן מיידי וכחלק אינטגרלי מחוויית ה Office שלי.  משתמשים בגרסאות האחרות לא יכולים להיחשף לחידושים אלו אלא אם ירכשו גרסה עדכנית ביותר.

מייקרוסופט ממשיכה לשחרר פיתוחים מצוינים שעד להגעתם נוסחאות מסובכות וVBA שימשו אותנו במקומם.
אם אתם משתמשים באקסל, בשימושים פרטיים או מקצועיים, תוכלו למצוא יתרונות רבים במעבר לגרסת ה365. היתרונות המרכזיים הם תשלום כמנויים וללא התחייבות תקופתית והיכולת לרכוש חבילה משתלמת במיוחד עבור מספר משתמשים.  בנוסף, וכמו שכבר הדגשתי, תהנו מעדכונים וחידושים זמינים וללא מאמץ.

עדיין מתלבטים? מוזמנים לכתוב לי ויחד נתאים לכם את חבילת ה Officeהמושלמת לצרכים שלכם.